| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
[23.05.2007/SHOW] Idol World: Super Junior T ep 3 PL
Autor Wiadomość
swietej-pamieci 
Ma?peczka :)

Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2011-05-04, 23:33   [23.05.2007/SHOW] Idol World: Super Junior T ep 3 PL

Ep 3 (23.05.2007)

Wraz z 3 odcinkiem, każdy odcinek, będzie trwał około 25 minut. W tym odcinku Super Junior rozpoczną program swoją piosenką o Pociągu. Następnie rozpocznie się konkurencja na Rolkach. Ich zadaniem będzie zebranie jak największej ilości zdjęć pięknych, sławnych kobiet, rozrzuconych na podłodze. Osoba, która zbierze najwięcej, będzie mogła wybrać dwie osoby do głównej drużyny, która weźmie udział w grze "Grasz czy nie grasz" lub inaczej "Tak lub Nie". W międzyczasie, Juniorki zaprezentują swój niepowtarzalny taniec ta Rolkach, niektórzy będą oszukiwać a inni zaliczą bolesną glebę. Po tym rozpocznie się prawdziwa gra o ogromne pieniądze. 10 pięknych (?) pań wniesie walizki z zawartością od 10 won do 1,000,000 won. Która walizka zostanie wybrana przez lider'a EunHyuk'a? Jakie walizki zostaną odkryte i z jaką zawartością? A w międzyczasie, o co będą pytać "piękne" panie? Czy uda im się zdobyć wysoką sumę pieniężną z HeeChul'owym "talizmanem"? Zapraszam ^ ^

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Credit:
Uploaded by: nong_mod/ nongmoddy
@13monkeyshouse.18
Upload WT: madlejane
Pl translate: swietej-pamieci
Timing: swietej-pamieci
@superjunior.pl

PO OBEJRZENIU PROGRAMU EDYTUJ SWÓJ POST!

Leeteuk: Chcia?bym móc wyst?pi? przed domem ka?dego ELF'a.
Eunhyuk: Hyung, chcesz si? zabi? przed pój?ciem do wojska?
Leeteuk: Nie, ale one b?d? za mn? t?skni?y.
Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

The Day I Realized You're Gone...
Ostatnio zmieniony przez Estoir 2014-01-20, 22:29, w całości zmieniany 4 razy  

Majanna 
HG pervert wife

Ulubieniec z SJ: Donghae&Henry
Lover: HanGeng
Fav Pairing: HanChul&EunHae
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2011-05-09, 20:51   

Aś, 3 odcinek za mną.. akcja się rozkręca ^.^
Jedna sprawa, na którą zwróciłam uwagę na samym początku.. czemu te odcinki robią się coraz krótsze?! Jak będę tak się skracać, to ostatni będzie miał z minutę.. i to jak dobrze pójdzie!
Jak zwykle zaszaleli już na samym wejściu, dobrze jednak wiedzieć, że potrafią tak zgrabnie poruszać się na rolkach. Ale Ciulak sporo omija, przez kontuzję >< najpierw nie mógł grać w grę ze spadaniem z tych walców, a teraz nie mógł założyć rolek.. to nie fair.
Łaaa, Hyuk robił Michaela Jacksona na rolkach! Uwielbiam tego gościa (Hyuka, nie MJ, chociaż do niego też nic nie mam). Minek był słodki, jak taka baletnica, Kangin… no cóż, w poprzednim odcinku uchronił się przed glebą na wejściu, ale tym razem mu się już to nie udało, Shini i Tusiek też zaszaleli, szczególnie Tusiek.
Ale zadanie mieli.. co najmniej dziwne.. się rzucili na te zdjęcia..
Dobrze, że już leżałam, jak Kangin trzymając zdjęcie tej laski powiedział, że chce iść do toalety.. już ja wiem poco on chciał tam iść xD
Padłam przy glebie Tuśka.. został ukarany za podbieranie Małpce zdjęć!
Znowu dopiekali tej MC.. nie wiem czemu, ona jest nawet całkiem ładna.., no, ale bez tego program straciłby część swego uroku..
Te laski z walizkami były jakieś takie dziwne.. nie dość, że miały tępe odpowiedzi to jeszcze się od nich migały.. powinni tam wziąć polskie ELFy.. byłoby znacznie ciekawiej.
I jak to „Ciąg dalszy nastąpi w przyszłym tygodniu”?!
Co za dziad to układał, ja tu chce wiedzieć ile było w tej walizce…
Aś… pora ściągnąć 4 odcinek!
Espe dziękuję jak zawsze ;*
Ostatnio zmieniony przez Majanna 2011-05-09, 22:45, w całości zmieniany 1 raz  

Miyu 

Ulubieniec z SJ: Hee, Hyuk, Hae, Kyu
Lover: Yeś forever.
Kocham SuJu od: sierpień 2010 <3
Wysłany: 2011-05-12, 14:31   

Rzeczywiście coraz krótsze te odcinki... Ale to chyba dlatego, że nie ma już dramy ;c
Gleby na rolkach wyśmienite xd tak samo jak chęć Kangina na pójście do toalety, również się domyślam co chciał robić XDDD a ta MC dość głośno mówi, jak któryś zauważył w pierwszym odcinku ;>
No i jeszcze musieli skończyć w takim momencie! ; O
Ciekawi mnie jeszcze dlaczego taka niemiła atmosfera w następnym odcinku się zapowiada...
Ostatnio zmieniony przez Miyu 2011-05-12, 16:02, w całości zmieniany 1 raz  

Yukiana 

Wysłany: 2011-05-12, 19:30   

:)
Ostatnio zmieniony przez Yukiana 2015-01-01, 16:48, w całości zmieniany 3 razy  

Yume-chan 
Żółwiasta~ xDD

Ulubieniec z SJ: Yesung i pozostała 14 <3333
Lover: Yesung <333 ... i kilku innych xD
Fav Pairing: Eunhae, YeKyu, Yehae, KyuMin, HeeMin, KyuChul
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: lipiec-sierpień 2010r~
Wysłany: 2011-05-21, 14:47   

Ciulek~ jak ty ślicznie śpiewasz <3 wgl szkoda mi go :( po raz kolejny nie mógł brać udziału w konkurencji z powodu tej kontuzji :(
ale zaraz po tym humor mi się porawił po tych glebach Kangina xD
haha xD ten tekst o Shreku xD
"-Bardzo ładne.
-Ładniejsze od MC?
-Nie, ja jestem ładniejsza.
-Przyprowadziłaś skądś Shrek'a?"
ta kobita z nr 10 była dziwna :lol:
aish... to było za krótkiexD dziękuje za tłumaczenie ^^ <3
Ostatnio zmieniony przez Yume-chan 2011-05-21, 22:25, w całości zmieniany 1 raz  

Sayu 
MiŚ :D

Ulubieniec z SJ: wszyscy ^.^ ale naj Mimi i Hae
Lover: KróliŚ <3 Kiciul <333 ZhouMi *Q*
Grupa krwi: 0 Rh+
Wysłany: 2011-05-26, 11:58   

Ale krótki odcinek :OOOOOO To pewno dlatego że dramy nie ma :C Szkoda, że nie było więcej zza kulis tej dramy :C W ogóle jak Hee nie mógł jeździć na wrotkach/rolkach (nie pamiętam) przez ten wypadek to aisssh :/ Ogólnie ciekawa sprawa z Kanginem... Zatwardzenie czy to drugie? XDDDDDDDD Dobra nvm xD Ciekawe czy uda im się wygrać 1000000WON :O Więc już zasysam kolejny odcinek! :D DZIĘKI ESPE! :D

"Widziała jak usta Chula drgnęły rozbawione, aż wreszcie otworzyły się, a z jego gardła wydobyło się ciche szczeknięcie. <3"

私はあ葵を愛しています。<3
Ostatnio zmieniony przez Sayu 2011-05-27, 20:05, w całości zmieniany 1 raz  

natulka 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy<3<3<3
Lover: Kangin
Grupa krwi: 0 Rh+
Wysłany: 2011-07-08, 21:45   

ściągam!!xD

[ Dodano: 2011-07-09, 16:27 ]
EDIT
No więc na początek odcinek świetny... eSPe jak zawsze ukłony w twoją stronę bo tłumaczenie jest mega!:*
Kangin lądujący na tyłku raz za razem -epickie!!! i jak poszedł do kibla i nie wracał przez część programu..xD
Zdziwiona mina Heechula jak ta laska z walizką powiedziała że go lubi najbardziej i zaciesz na twarzy bezbłędne..<dlaczego go skrzywdzili rudymi włosami, masakra jakaś>
Panienka z 10 mając 177 wcale nie była taka wysoka i ja tam nie widzę powodu by brać ją do drużyny koszykówki. Tusio nie miał się chyba do czego przyczepić..xD

ana0106 

Ulubieniec z SJ: Heechul
Wysłany: 2011-08-13, 17:29   

Dziękuje za tłumaczenie. Biedy Heechul z tą nogą. Nie mógł jeździć na wrotkach. Nie wiem ile zajęło mu wrócenie do formy, ale mam nadzieje, że szybko. Widać, że albo nie za dobrze potrafili jeździć na tych wrotkach, albo byli tak podekscytowani, ze nie umieli utrzymać na nich równowagi ^^" Bardzo się cieszę, że Eunhyuk wybrał Kiciula! Akcja Kangina z łazienką była spektakularna. Ta gra "Grasz czy nie grasz" przypomina mi trochę "Milionerów, albo była kiedyś taka na Polsacie gra z Panem chyba Hajznerem bardzo podobna czy coś ^^. Heehul oczywiście okazał swoją skromność oraz urok i czar kiedy dziewczyna powiedziała, że uważa, że jest przystojny xD. Gra byłą bardzo emocjonująca. Talizman Heechula oczywiście bardzo przydatny. Na koniec zrobili takie emocje, że nie wytrzymam do następnego odcinka!
Ostatnio zmieniony przez ana0106 2011-08-13, 18:27, w całości zmieniany 2 razy  

Aki Hikari 
Morderca Myszy

Ulubieniec z SJ: Heechul
Lover: Heechul
Grupa krwi: 0 RH+
Wysłany: 2011-08-30, 21:27   

Już piszę grzecznie ^.^

Początek. Jezu jak ja kocham tą piosenkę!! Nie wiem czemu mi się podoba, ale co tam xD
Biedny Kiciul nie mógł założyć rolek, ale chociaż pobawił się jako DJ. Wygląda że się świetnie bawił. Tusiek jak zwykle sierota boża. Hahaha Jego upadek był taki komiczny xD Ma za swoje, trzeba było nie zabierać zdjęć... Biedny Kangin. Jak zniknął to tyle go widzieli... Tak sobie pomyślałam... Może on miał coś do załatwienia, a ta łazienka to tylko wymówka...? No chyba że pojawi się w drugiej części tej gry...
Kiciul jak się uśmiechnął jak tamta dziewczyna powiedziała, że go lubi najbardziej. I taki pewny siebie się od razy zrobił. xD

POI

Wysłany: 2011-09-04, 10:29   

Dziekuje za tlumaczenie!

Jazda na rolkach byla naprawde smieszna...jak oni sztywno chodzili..haha
Michael Jackson na rolkach...haha to bylo dopiero cos!
Leeteuk jak zaliczyl glebe....^^
W sumie to nie wiedzialam ze Grasz czy nie grasz jest w Korei znane:D
Miny chlopaków gdy zobaczyli te panie...haha jacy grzeczni:D
U nch naprawde jak dziewczyna ma powyzej 170 to musi byc jakas sensacja nie? Bo u nas to jest na normie dziennej....

Dlaczego nie skonczyli tego w tym odc..?! To juz naprawde...
Ostatnio zmieniony przez POI 2011-09-04, 14:31, w całości zmieniany 1 raz  

gang-aji 
Królowa fandomu

Fav Pairing: Leeteuk + zmarszczki
Kocham SuJu od: 14.05.2010
Wysłany: 2011-11-30, 19:22   

... zrobię sobie maraton. Taka będę.
... ale 25 minut? Toż to prawie nic </3

Edit:
Ach~~ Chotcha ~~ to mi się tak mocno kojarzy z Hee, że aż och. No i panowie pokazali, że mają cudowne głosy (nie, żebym w to wątpiła...) Ale Heenim.. w pewnym momencie... był taki fragment... *usiłuje go jakoś przytoczyć, ale rezygnuje* w każdym bądź razie to było... mmm.. *w końcu się ogarnęła* 'sengake itgejiman'! Przy tym momencie wymiękłam...
Ach, dresik, dresik, znów był dresik. Dobrze..<3
Tak sobie myslę, że to w sumie dobrze, że Hee robił za DJ, bo on w tych wrotkach na miliard procent zrobiłby sobie krzywdę.
Połączenie Hyuka z Michaelem Jacksonem to dobre połączenie.
Ach, a jak się Kangin pięknie wypierdzielił...! *uuuu, wybaczcie słownictwo* I to nie raz! Powiedziałabym, że mu współczuję.. ale obiecalam sobie, że do północy mówię tylko prawdę </3
Ale...waaaaah *o* ten taniec Teukiego był super... nawet jeśli z niezgrabnym początkiem i końcem.
Ale fajnie, że w tym programie Hyukkie wciąż coś wygrywa jak dotąd...lubię jak wygrywa.
No i ten.. drużynkę dobrał sobie zacną...
... ale co ci Koreańczycy mają z tym imitowaniem sław? :oo
Eeeeej, ludki, a czy przypadkiem 'grasz czy nie grasz' nie miało swojej edycji w naszej TV? Tak mi sie coś roi...
Ach, why ta laska wybrała go za wygląd? A cała reszta? Unnie, zapomnialaś o całej reszcie!~~
laska nr 10 się chyba wkurwiła tymi pytaniami o wzrost. Nie rozumiem... *konsternacja osoby mega niskiej*... nie lubi swojego wzrostu...? Albo się zawstydziła tak brzydko... hm.
50.000won? ile to na polskie? Ech nie chce mi się liczyć; chciałam powiedzieć, że Heechulowi włączył się głos rozsądku i miał racje, bo to jedna z większych sumek tam..
...o wy cholery! Przerwać w takim momencie...? To chyba znaczy, ze przegrali znów dużą sumkę... no to nic, biegnę oglądać ciąg dalszy.

sEPe, dziekuję!
Ostatnio zmieniony przez gang-aji 2011-11-30, 21:43, w całości zmieniany 1 raz  

KaoruKasumi 
jeżyk~~<3

Ulubieniec z SJ: Ryeo , Kyu , Henryś , Zhou Mi
Lover: Yesung , Sungmin <33
Wysłany: 2012-01-12, 17:01   

Szkoda że jakieś teraz krótsze te odcinki ale no cóż :->
Odcinek genialny dobre było jak Kangin sie przewracał a potem poszedł do łazienki i nie wrócił xD
To zbierani zdjęć tez było przez nich było prześmieszne Tusiek jak zwykle oszukiwał a potem inni zaczęli zbierać z nim :mrgreen:

Dzięki za tłumaczenie ^^

Ostatnio zmieniony przez KaoruKasumi 2012-01-14, 15:21, w całości zmieniany 1 raz  

Harusia 
Madame Hara ~

Lover: ~ LeeTeuk ~
Fav Pairing: EunHae, MinWook, QMi
Kocham SuJu od: 16.07.2011r
Wysłany: 2012-06-02, 13:20   

Myślałam że teraz będzie "za kulisami" zamiast dramy T.T Widocznie coś źle zrozumiałam. No nic szkoda że teraz odcinki są nieco krótsze. Odcinek zabawny :D. Może i nie pobił dwóch poprzednich, ale uśmiałam się :D. Szczególnie z Kangina i Tuśka ... haha.. Później ten "teleturniej" czy co to było eee.. nie oszukujmy się dziwne były te babki co wyszły. Szczególnie nr 10 O.o. Z początku myślałam że to jakiś facet przebrany xDD.
madlejane napisał/a:
laska nr 10 się chyba wkurwiła tymi pytaniami o wzrost

W ogóle ona jakaś dzika była >.>

Całe szczęście że mam już pobrany kolejny odcinek... bo w genialnym momencie przerwali T.T xD. To po raz trzeci dziękuję za tłumaczenie i wstawienie <3

This song is dedicated to the world’s biggest fan club
The ‘ELF’, my girls, my angels. <3
Ostatnio zmieniony przez Harusia 2012-06-02, 16:37, w całości zmieniany 1 raz  

Konayuki 
KONA OPPA.

Ulubieniec z SJ: Mimi, Ryeo, Henry, Yeś, Teuk
Lover: ~ KYUHYUN ~
Fav Pairing: QMi, KyuWook
Kocham SuJu od: 18 grudzień 2011
Wysłany: 2012-06-28, 14:15   

Szkoda, że już tej dramy nie ma ><
Dobrze, że Hee nie jeździł na tych rolkach, bo znając go to by sobie krzywdę jakąś zrobił xD
Kkkk, nie mogę z Kangina, on tak pięknie upadał xD
Cytat:
... ale co ci Koreańczycy mają z tym imitowaniem sław? :oo

ja też nie wiem co w tym takiego śmiesznego xD
I nie wiem dlaczego "piękności" dla mnie akurat żadna jakaś cudowna nie była xD
Tamta dziewczyna z nr 10 była jakaś dziwna.... Nie rozumiem jej o.O
Jak mogli skończyć w takim momencie ? >.<

Dziękuję za tłumaczenie ^^
Ostatnio zmieniony przez Konayuki 2012-06-28, 18:52, w całości zmieniany 1 raz  

SuJeong 
call me Sudzia

Lover: Donghae
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 06.2010
Wysłany: 2012-06-28, 18:53   

Śmiesznie to wyglądało, kiedy Kangin się wywracał. xD
Naprawdę!
Teraz już wiem co mam oglądać, żeby się dobrze pośmiać.

SEBAS-CHAN!!!!!!!!!!!!!!!

Eunhyuk about Donghae: Don't even talk about him... he is the first Korean celebrity to speak 0 languages. ㅋㅋㅋㅋㅋ
Ostatnio zmieniony przez SuJeong 2012-06-28, 21:21, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu