| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
"Top 5 Najlepszych I Najgorszych Idoli"
Autor Wiadomość
Nishi 
Yesios?awa

Ulubieniec z SJ: prince manager, jongjin
Lover: yeye
Fav Pairing: yehae, eunhae
Kocham SuJu od: 2009
Wysłany: 2011-05-05, 23:45   "Top 5 Najlepszych I Najgorszych Idoli"

Dużo uwagi zostało ostatnio poświęcone koreańskiej stronie „100Beat” w związku z ich nowym artykułem “5 Najlepszych I Najgorszych Idoli Ostatnich 10 Lat”, a my tłumaczymy to specjalnie dla was.

Najgorętszy temat z koreańskiego przemysłu muzycznego z ostatnich paru lat, to nic innego jak ‘gorączka idoli’ zalewająca rynek. W porównaniu z poprzednimi latami, którymi zawładnęły boybandy, ostatnie 10 lat rynku muzycznego zostało zdominowane przez obydwóch – solowych artystów, jak i grupy.

Którzy idole są najlepsi? Którzy najgorsi? Wraz z powstaniem H.O.T jako punktem, który zapoczątkował falę, pięć indywidualnych składów zostało wybranych do sporządzenia opinii dla obydwóch – najgorszej i najlepszej kategorii.

Ci, którzy uczestniczyli w ankiecie, to 20 profesjonalnych krytyków, takich jak „redaktor szefów” muzycznych magazynów, dziennikarze i ludzie od scenariuszy do programów telewizyjnych. Wszyscy uczestniczyli w dyskusyjnym spotkaniu wraz z „100Beat”, żeby pojawić się z następującymi listami.

Najlepsza 5

1. BoA
2. SNSD
3. Big Bang
4. S.E.S
5. TVXQ / DBSK

Najgorsza 5

1. CNBlue
2. ZE:A
3. Super Junior
4. H.O.T
5. Rain

Super Junior również znalazło się na liście dzięki podzieleniu słuchaczy na tych, którzy są w stanie zapamiętać ich imiona i na tych, którzy nie są. Krytycy uważają Super Junior za bycie niczym innym jak zwycięską grupą z umiejętnościami, z którymi nie są w stanie sprostać wzrastającemu poziomowi oczekiwań.

Ironicznie, kwalifikują się do bycia nawet najgorszymi, aczkolwiek dopiero ujawnia się najgorsza prawda. Krytycy wnioskują, że Super Junior jest niefortunną grupą, która po prostu nie jest w stanie wywiązać się / żyć zgodnie z poziomem ich popularności.

Source: 100BEAT.com | allkpop.com
Polish trans: osiou @ blueballoonspl.wordpress.com
Ostatnio zmieniony przez Oiiś 2016-01-19, 16:20, w całości zmieniany 1 raz  

Yuushin 
Maknae Lover <3

Ulubieniec z SJ: 15
Lover: EvilMaknae Kyu ;3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, QMi, KyuRy
Kocham SuJu od: 27.07.10
Wysłany: 2011-05-09, 13:19   

Musiałam się upewnić czy to to.
I kurna tylko znowu się wkurzyłam.

...
...

*wali w biurko*
NIENAWIDZĘ TEGO! > <
Serio... Nienawidzę.

Ostatnio zmieniony przez Yuushin 2011-05-09, 13:26, w całości zmieniany 1 raz  

Ju_sti 

Ulubieniec z SJ: LeeTeuk, HeeChul, ZhouMi
Lover: LeeTeuk
Fav Pairing: HanChul, QMi
Grupa krwi: 0 Rh+
Wysłany: 2011-05-09, 13:30   

No chyba się przewidziałam!! Że Juniorki jedną z najgorszych grup?!! hahaha dobre sobie. Że co, że niby ludzie nie mogą spamiętać ich imion? No to sorry ale to ich sprawa... w SNSD jest nie wiele mniej osób a jakoś nie narzekają. Ja nie wiem kto układał tą listę, ale z pewnością ta osoba nie potrafi docenić prawdziwych talentów i się nie zna o.! I to jest moja opinia. Dziękuję ;)
Ostatnio zmieniony przez Ju_sti 2011-05-09, 13:33, w całości zmieniany 1 raz  

honi 

Ulubieniec z SJ: KuCiul, Yeś, Kyu, Wonek, MiMi
Fav Pairing: HeeTeuk.HanChul.KyuChul.YeWook
Wysłany: 2011-05-09, 15:17   

Huh?? O____o'' Eeee.. Oni chyba to źe spisali.. O_____o" Tak.. Na pewno O_______o" Bo nie uwierzę, że SuJu.. Jako 3 z najgorszych... No bez jaj O.o Aissh >33< Serio coś mi się tu nie zgadza >333< Kiedy jeszcze nie byłam ELFem... Każdy wychwalał SJ i zachęcał do obejrzenia jakiegoś mv... Nawet, jeżeli nie byli ELFami, i tak mnie zachęcali, każdemu się podobało.. Na konwentach ciągle nawijali o Juniorkach... No i nie wierzę, że zasługują na jakiekolwiek miejsce w ,,najgorszym idolu" >333< Aissh, Honi zła O_______o"
Ostatnio zmieniony przez honi 2011-05-09, 15:27, w całości zmieniany 1 raz  

ZłaMacocha 

Wysłany: 2011-05-09, 15:27   

SNSD najlepszą grupą? a SuJu i chociażby CN.BLUE najgorszą?chyba sobie kpią.
Poza tym co ma wspólnego liczba członków i to że nie potrafią spamiętać ich imion, do tego czy ktoś jest dobrą grupą.
Ostatnio zmieniony przez ZłaMacocha 2011-10-13, 18:55, w całości zmieniany 2 razy  

Ofi^^44 
Ms Lee

Ulubieniec z SJ: Każdy ma to "coś" !
Lover: Sungmin, Minho, T.O.P, Changjo ^^
Fav Pairing: KangTeuk, KyuMin, EunHae, HyukMin,
Wysłany: 2011-05-09, 18:38   

:evil: !!
Aż kurczę nie chcę nic mówić, bo nie wolno przeklinać!
Po prostu jestem ładnie powiedzieć ZDENERWOWANA!
A co ci krytycy wiedzą pfff!
Ostatnio zmieniony przez Ofi^^44 2011-05-09, 18:41, w całości zmieniany 2 razy  

Wandzia44 

Ulubieniec z SJ: Dla każdego trochę miłości^^
Lover: Kyu*-*
Fav Pairing: Eunhae
Grupa krwi: 0 Rh+
Wysłany: 2011-05-09, 18:54   

Szczerze? Dla mnie ci krytycy są zwyczajnie ograniczeni. Skupiają się tylko i głównie na Japonii, w kraju, gdzie Korea szuka zysków, a że SuJu nie promuje się tam (a za to SNSD idzie tam pełną parą), to po prostu wrzucili ich do tej durnej listy. Tyle, że ci idioci nie patrzą jaki wkład miało SuJu w promowanie koreańskiej muzyki na całym świecie i chyba nie patrzą jakie zyski z tego idą. No cóż... jak to się mówi - głupota nie boli.
Ostatnio zmieniony przez Wandzia44 2011-05-09, 18:59, w całości zmieniany 1 raz  

Susie 
Susie Cho

Ulubieniec z SJ: Kyu
Lover: Kyuhyun<3
Fav Pairing: WonKyu,EunHae
Wysłany: 2011-05-09, 18:57   

hahahahahaha hahahahah hahahahaha hahaha ha HA. (dobra wystarczy)
ja już kiedyś się wypowiadałam na temat tych wszystkich ankiet itd.
Girls Generation? ludzie! o co wam chodzi ! (jak ja ich nie trawię) za co ludzie ich lubią !
dobra przyznam jedna ich piosenka mi się podoba ! ale żeby były najlepsze pf... no fck way!
a co do SUJU ? ludzie .. oni niby są najgorsi ? teraz jestem pewna że te ankiety są niesprawiedliwe. WKURZYŁAM SIĘ IDĘ COŚ ROZWALIĆ
Ostatnio zmieniony przez Susie 2011-05-09, 19:00, w całości zmieniany 1 raz  

DonHeeWon
sorry, sorry

Ulubieniec z SJ: DongHae, SiWon, HeeChul
Lover: DongWoon ^^ <3
Fav Pairing: EunHae, SiEunHae
Wysłany: 2011-05-09, 19:12   

... HE !?

chyba nie umiem czytać ze zrozumieniem o.O
za przeproszeniem, popieprzyło ich !?

niby JAKIM CUDEM mogą być najgorszą grupą, skoro mają tak dużo ELFów i w ogóle ??

nie kminie.. Ci kolesie co ich oceniali to musieli chyba coś brać o.O no serio...

Nishi napisał/a:
Super Junior jest niefortunną grupą, która po prostu nie jest w stanie wywiązać się / żyć zgodnie z poziomem ich popularności.
taaa... to niby jakim cudem są ze sobą przez 6 lat w takim samym składzie, jaki był od początku !? <no oprócz Hana ale to już inna sprawa...> ja rozumiem, że KiBum poświęcił się aktorstwu ale... hello! wraca... KangIn w wojsku ale to już nie jest jego wina tylko kraju >.>

CN.Blue też w najgorszych ? hmm... okay okay. jaaaaasne o.O
ZE:A również ? no weźcieee... to jest chore

jyhgdsfbkufu vctyufghnb !!!!!!!!!!!!!!

It takes patience, lots of patience. Then it's over, fuckin' over...
Ostatnio zmieniony przez DonHeeWon 2011-05-09, 19:21, w całości zmieniany 1 raz  

Rei 
coffeeholic

Lover: RyeoWook
Grupa krwi: AB Rh +
Wysłany: 2011-05-10, 12:51   

Nishi napisał/a:
Krytycy uważają Super Junior za bycie niczym innym jak zwycięską grupą z umiejętnościami, z którymi nie są w stanie sprostać wzrastającemu poziomowi oczekiwań.

Nishi napisał/a:
Krytycy wnioskują, że Super Junior jest niefortunną grupą, która po prostu nie jest w stanie wywiązać się / żyć zgodnie z poziomem ich popularności.

Khem, że niby co? To jakiś żart?O_O Co znaczy "żyć zgonie z poziomem ich popularności"?
Dobra, ranking rankingiem, nie zgadzam się z nim w żadnym razie, bo nie rozumiem w czym SuJu jest gorsze od SNSD. Nie ma tu nawet żadnych logicznych argumentów, dlaczego każdy z tych zespołów zajmuje takie, a nie inne miejsce. Nie jestem w stanie ogarnąć kryteria jakimi się kierowali ci kytycy od siedmiu boleści.
Nie lubię.;/
Ostatnio zmieniony przez Rei 2011-05-10, 13:03, w całości zmieniany 1 raz  

Kirin 
mój bias to Chanyeol

Ulubieniec z SJ: Heechul, Eunhyuk, Hangeng, Kib
Lover: Park Chanyeol
Fav Pairing: HanChul, Baekyeol
Grupa krwi: HM
Kocham SuJu od: około październik 2010
Wysłany: 2011-05-10, 12:57   

Rain w najgorszych?? Z co Boże za co?? No i Juniorzy, to smutne...

Ale... ! Big Bang zajął 3 miejsce spośród najlepszych!
Ostatnio zmieniony przez Kirin 2011-05-10, 13:01, w całości zmieniany 1 raz  

Yukiana 

Wysłany: 2011-05-11, 10:51   

...
Ostatnio zmieniony przez Yukiana 2015-01-01, 17:06, w całości zmieniany 2 razy  

shiree 

Ulubieniec z SJ: Super Juni-OR
Lover: Sungmin, Eunhyuk, Leeteuk, Shindong
Wysłany: 2011-05-11, 11:14   

Dobrze, że chociaż Big Bang znalazło się na 3 miejscu 0.0

Słowa krytyków -.... MASAKRA. umarłam.
Z jednej strony się nie dziwię, że SuJu zaliczyli do najgorszych. Ponieważ SuJu to nie tylko grupa muzyczna - a krytycy pod tym względem rozpatrywali sprawę.
W każdym razie SuJu skała się z mega talentów, aktorzy, tancerze, DJ, piosenkarze, MC, WSZYSTKO.

Ale ćóż, ważne, że dla nas są najlepsi pod słońcem.
Ostatnio zmieniony przez shiree 2011-05-11, 11:17, w całości zmieniany 1 raz  

lupus1833 
SuJu forever :*

Ulubieniec z SJ: Kocham ich wszystkich
Lover: Eunhyuk, Donghae
Fav Pairing: EunHea
Kocham SuJu od: sierpie? 2010
Wysłany: 2011-05-12, 22:27   

Czy mnie oczy nie mylą i na liście 5 najgorszych idoli oprócz SuJu jest Rain?! Dziwne to trochę, zawsze myślałam że właśnie SuJu i Rain są najbardziej znanymi koreańskimi idolami na świecie.Moja przygoda z k-popem zaczęła się właśnie od Raina potem Juniorki były, o reszcie zespołów dowiedziałam się dożo później. Szczerze o BoA to tylko słyszałam nie słyszałam jej piosenek, nie wiem nawet jak wygląda. Jak już mówiłam i myślę że wiele osób się ze mną zgodzi,te rankingi są dziwne.Gdyby Juniorki były takie jak ich oceniają ci krytycy, to nie mieli by tylu fanów na całym świecie :mrgreen:
Wielkie dzięki za tłumaczenie :mrgreen:

"?ycie bez muzyki by?oby pomy?k?."- Fryderyk Nietzsche
Ostatnio zmieniony przez lupus1833 2011-05-12, 22:38, w całości zmieniany 1 raz  

Nuna 

Lover: Sungmin
Wysłany: 2011-05-13, 07:55   

Świat się kończy :!:
DonHeeWon napisał/a:
Nishi napisał/a:
Super Junior jest niefortunną grupą, która po prostu nie jest w stanie wywiązać się / żyć zgodnie z poziomem ich popularności.
taaa... to niby jakim cudem są ze sobą przez 6 lat w takim samym składzie, jaki był od początku !?

Dokładnie to samo sobie pomyślałam! Który zespół, tego typu, z tyloma członkami[!] wytrzymał na rynku muzycznym, dalej jest popularny ba! coraz bardziej popularny! z miesiąca na miesiąc! -.-

Nishi napisał/a:
Super Junior również znalazło się na liście dzięki podzieleniu słuchaczy na tych, którzy są w stanie zapamiętać ich imiona i na tych, którzy nie są.

no idealny wyznacznik 'najlepszości'! Jak ktoś nie jest w stanie zapamiętać 15 imion to ja mu współczuje!
Susie napisał/a:
za co ludzie ich lubią !

mają ładne nogi xD i to chyba tyle :P

już mi się nawet nie chce komentować kwestii CN Blue i Raina... -.-

Moim zdaniem ranking ten robili ludzie zazdrośni i zawistni! o!
Ostatnio zmieniony przez Nuna 2011-05-13, 08:09, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu