| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Ciekawostki o SJ
Autor Wiadomość
Kredeczka 
Cheonsa

Ulubieniec z SJ: Hyukki, Kyu, Heenim, Henry ^^
Fav Pairing: Guczek i jego szlafrok, KangMelon xD
Wysłany: 2016-03-08, 20:47   Ciekawostki o SJ

Ze specjalną dedykacją dla Mirou ;-)

• Małe dziecko, które mieszkało w sąsiedztwie Super Junior zobaczyło Yesunga wracającego do dormu i uprzejmie powiedziało mu „Hej, wiesz, że Super Junior tu mieszkają, prawda?”

• Yesung i to dziecko jechali razem windą. Yesung zapytał się go, którego wykonawcę lubi. Dziecko odpowiedziało mu „Super Junior”. „A kogo z Super Junior najbardziej lubisz?” – „Yesunga”. Yesung już chciał dać mu autograf, gdy padło pytanie „A swoją drogą, kim jesteś?”

• Od razu po debiucie Kyuhyuna Only12 protestowały przed SMEntertainment. Niektóre z nich kiedy wszedł do budynku zaczęły krzyczeć, że miał operację nosa. Od razu cofnął się i zaczął wyjaśniać, że jego nos jest w 100% naturalny.

• Hangeng już miał wchodzić do budynku SM kiedy ogromna, nienaturalnie wysoka fanka zaczęła biec do niego z prędkością 60 mph [A/N miles per hour, to by było około… 97 km/h, więc opis wydarzenia delikatnie rzecz ujmując lekko przesadzony, co nie zmienia faktu, że przekomiczny <3 ] krzycząc „Oppa!”. Hangeng tak się przestraszył, że upuścił swoją kartę i zaczął walić pięściami w drzwi błagając o pomoc.

• Sungmin nie mógł znaleźć swojego samochodu, więc po prostu stanął przed przypadkowym vanem zaparkowanym przed studiem. Gdy jego manager podjechał do niego i się go zapytał, czemu stoi przed vanem SHINee, odpowiedział „Jadę z nimi.” Koniec końców SHINee zgodzili się go podwieźć.

• Dwie dziewczyny szły ulicami Chungdam, kiedy zobaczyły idącego w ich stronę gościa bardzo przypominającego Eunhyuka. Jedna z nich powiedziała „A tak, ten Eunhyuk z Super Junior… przypomnij, jakiego był wzrostu… 173? 174? 176?” Gość, mijając je, szepnął „176”. Dobrze zgadliście, to był Eunhyuk.

• Sungmin kiedy się nudzi otwiera okno w vanie i krzyczy „Jesteśmy Super Juni-OR!” do przypadkowych przechodniów na ulicy.

• Kiedy Donghae miał długie włosy, jego fani błagali go, aby je ściął. Pewnego razu na lotnisku, jak tylko jego fani go zauważyli, zaczęli go prosić, żeby obciął włosy. Donghae ześwirował, zaczął krzyczeć „Ale ja obciąłem włosy! Obciąłem je! Dzisiaj rano! Obciąłem je! Naprawdę!”

• Podczas promocji z „Pajama Party” Eunhyuk, w pełnym stroju scenicznym (z makijażem, fryzurą i wszystkim) siedział w green roomie [A/N pokój dla gości programu?... nie kojarzę polskiego odpowiednika xD] jedząc lody. Jeden z nowych członków personelu podszedł do niego i się go zapytał, gdzie są jego rodzice.

• Komentarz Leeteuka na pierwszą napisaną przez Donghae piosenkę: Co to do cholery było?

• Kiedy Hangeng po raz pierwszy założył sobie koreańskie konto na Cyworld, opublikował swoją nazwę użytkownika i hasło jako początek bloga: „Mój Cyworld jest cały Wasz ^^”

• Sungmin był pijany i zaczął się uroczo zachowywać w stosunku do Heechula, którego z kolei to zirytowało i spoliczkował go.

• Kangin jechał taksówką, kiedy w radiu zaczęło lecieć Don’t Don. Taksówkarz od razu wyłączył radio skarżąc się „Dlaczego ta piosenka jest tak strasznie głośna?”

• Na podpisywaniu autografów marker Kibuma się wypisał. Sungmin podał mu swój mówiąc, że jego jeszcze pisze. Kibum nie przyjął go mówiąc „Przestań kłamać.” Zbesztany Sungmin zaczął robić scenę „Nie kłamię! Nie kłamię! Dlaczego nigdy mi nie ufasz!” [A/N pierwsze nie kłamię było jako teraz, drugie było użyte ogólnie ;-) ]

• Ryeowook i Kibum rozmawiając ze sobą używają oficjalnych zwrotów „Niech Pan na siebie uważa” „Pan również.”

• Przed debiutem członkowie założyli się, że Heechul może wejść do damskiej toalety i nikt nie będzie miał wątpliwości co do tego, że jest kobietą. Kiedy Heechul wszedł, jedna z kobiet w toalecie spojrzała na niego i wymamrotała „wow, ale wysoka.”

• Dziewczyna Heechula skarżyła się, że on okropnie całuje, więc Heechul poprosił Kibuma, żeby ten ćwiczył z nim całowanie. Przez trzy kolejne miesiące.

• Pewnego razu podczas promocji z Twins sasaeng fani zauważyli Yesunga błąkającego się po ulicach. Gdy zapytali się go, co się stało, odpowiedział „Zapomniałem, gdzie mieszkam.” Fani musieli odprowadzić go do dormu.

• Kyuhyun raz doprowadził Seohyun do płaczu mówiąc jej, że wygląda sexy. Yoona zganiła go.

• Sungmin raz zaprosił swoich sasaeng antyfanów na kolację. Mimo to nadal się naokoło niego kręcą.

• Fanka usilnie prosiła Ryeowooka, żeby ją przytulił. Ryeowook niechętnie wstał, żeby ją uściskać, kiedy Heechul krzyknął za nim „Nie przytulaj swoich fanów! Oni zaczynają być z tym zbyt nachalni!” [A/N mam nadzieję, że dobrze zrozumiałam Hee, ale głowy nie dam, więc proszę o podpowiedź They start to get bean pie about it!”]

• Pewnego razu Donghae i Heechul bardzo się pokłócili w dormie, rzucali w siebie rzeczami. Po pięciu minutach się pogodzili i wyszli razem na miasto. Leeteuk był tym, który sprzątał bałagan.

• Ryeowook raz się upił i zwymiotował na swoje zatwierdzone [A/N przez stylistów?] ubrania.

• Tajski fan zobaczył jak Ryeowook dźga się w powieki, żeby je sfałdować [A/N xD]

• Kiedy Yesung zobaczył, że nikt go nie rozpoznaje na ulicy, zadzwonił do Kangina drąc się do telefonu „Oh, hej, KANGIN!”

• ELF miała na sobie całą masę makijażu, nawet taśmy na powieki [A/N czego to Azjaci nie wymyślą xD ] i czekała przed główną siedzibą SM. Spóźnieni na swoje zajęcia chłopcy wybiegli z budynku i dosłownie wskoczyli do vanu, ale Kangin szybko cofnął się żeby zapytać „hej, co to za taśma na Twoich powiekach?”

• Podczas podpisywania płyt fanka czekała w kolejce do Ryeowooka, by zdobyć jego autograf. Kyuhyun skończył już rozdawać autografy i po prostu sobie siedział. „Wow, Oppa, świetnie dzisiaj wyglądasz [A/N w teście jest „gorąco” xD niby wiadomo o co chodzi, ale po polsku dziwnie to brzmi…] ELF powiedziała mu. Kyuhyun nawet nie podniósł wzroku odpowiadając „Wiem.”

• Kiedy Yesung był w liceum, pofarbował sobie włosy i założył kask, żeby uniknąć przyłapania. Nauczyciel poprosił Yesunga, żeby zdjął ten kask, na co odparł „Nie mogę, mam za dużą głowę.”

• Fanka poszła na rozdawanie autografów, żeby zdobyć autograf Heechula. Świrując z powodu zobaczenia Heechula zaczęła krzyczeć “Kim Heechul! Spójrz tutaj! Kim Heechul!”. Heecul odkrzyknął jej „Ile Ty masz lat! Jak śmiesz nie używać zwrotów grzecznościowych!”

• Gdy Hangeng po raz pierwszy po debiucie udał się do Chin, zapytał chińskiego członka personelu, gdzie są łazienki… po koreańsku.

• W urodziny Yesunga, jego rodzice przyszli do studia telewizyjnego, żeby zobaczyć comeback stage Shin Hyesunga, a nie swojego syna.

• Heechul raz przebrał się za dziewczynę, żeby nierozpoznanym wyjść na randkę ze swoją dziewczyną. O dziwo udało się, Heechul „dostojnie kroczył ulicami” w swoim przebraniu dumnie trzymając swoją dziewczynę za rękę.

________
Source: facebook.com <fanpage „Super Junior Yesung”>
PLtrans: Oficjalny Tłumacz SuperJuniorPoland CC @superjunior.pl

Ps. Jak znajdziecie jakieś błędy, to dajcie mi znać ;)

eRka 

Grupa krwi: AB Rh+
Kocham SuJu od: czerwiec 2013
Wysłany: 2016-03-09, 10:31   

*1000 post ^^*

Część ciekawostek znałam, ale kilka jest dla mnie nowością :D
Kredeczka napisał/a:
Gość, mijając je, szepnął „176
chyba we wkładkach XD
Kredeczka napisał/a:
Kyuhyun nawet nie podniósł wzroku odpowiadając „Wiem.”
skromność przede wszystkim, co nie Kyu xd?
Kredeczka napisał/a:
Komentarz Leeteuka na pierwszą napisaną przez Donghae piosenkę: Co to do cholery było
hm.. to chyba nie był krzyk zachwytu XD

Dzięki K, za przetłumaczenie, napracowałaś się ^^

slona 
live your life

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Wysłany: 2016-03-09, 15:25   

Kredeczka napisał/a:
Hangeng już miał wchodzić do budynku SM kiedy ogromna, nienaturalnie wysoka fanka zaczęła biec do niego z prędkością 60 mph [A/N miles per hour, to by było około… 97 km/h, więc opis wydarzenia delikatnie rzecz ujmując lekko przesadzony, co nie zmienia faktu, że przekomiczny <3 ] krzycząc „Oppa!”. Hangeng tak się przestraszył, że upuścił swoją kartę i zaczął walić pięściami w drzwi błagając o pomoc.
błagam powiedz mi że to ktoś nagrał......

Kredeczka 
Cheonsa

Ulubieniec z SJ: Hyukki, Kyu, Heenim, Henry ^^
Fav Pairing: Guczek i jego szlafrok, KangMelon xD
Wysłany: 2016-03-09, 18:08   

slona napisał/a:
błagam powiedz mi że to ktoś nagrał......
Raczej nie... przynajmniej nigdzie mi nie mignęło :-( a szkoda, bo widok musiał być niezły :lol: Hannie, uwielbiamy Cię ;-)

Odpowiedz do tematu