| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
2012 Projekt Urodzinowy dla EunHyuk'a
Autor Wiadomość
swietej-pamieci 
Ma?peczka :)

Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2012-02-09, 20:18   2012 Projekt Urodzinowy dla EunHyuk'a

Wiem, że jest początek lutego, ale właśnie dlatego piszę tak wcześnie o tym, aby chętne osoby miały czas do zebrania się i przyłączenia do akcji.

Od razu uprzedzam, że nie będzie to projekt bezpośrednio od nas, jako naszego polskiego forum o Super Junior, bo osobiście sami nie mielibyśmy jak dostarczyć paczki dla Eunhyuk'a. Docelowy projekt znajduje się na Hyukowym forum, z którym utrzymuję współpracę i wysłałam już zapytanie o możliwość przyłączenia się do ich projektu i myślę, że to się uda, bo w ogłoszeniu projektu wyrazili chęć współpracy, jeśli inne fora będą chciały się przyłączyć. Nie zależy mi tu na promowaniu naszego forum, tylko na tym, aby Eunhyuk cokolwiek od nas dostał, a przyłączenie się od ich projektu będzie najlepszym sposobem na to, aby za ich uprzejmością nasza paczka została również do niego dostarczona.

Jeśli otrzymam odpowiedź twierdzącą, trzeba będzie w dość szybkim tempie zorganizować składkę i zakupić prezent dla Eunhyuk'a, aby paczka mogła dojść do nich na czas, a od nich żeby miała czas zostać dostarczona do Eunhyuk'a. Dlatego już teraz chciałabym, aby chętne osoby wypowiedziały się w tym temacie.

Strona jest międzynarodowym forum o Eunhyuk'y, która miała już kilka udanych projektów. W tym momencie mają zakupione już 4 rzeczy dla Eunhyuk'a:

Dotacje na prezenty wciąż trwają, ale mają swój określony termin, jednak nie dotacjami chciałam się zająć, a utworzeniem paczki dla Eunhyuk'a od nas.

Ponad to trwa projekt również fanowski na ich forum, ale musielibyście się zarejestrować, pocykać trochę zdjęć, popisać kilka słówek po koreańsku i wysłać ^ ^ Ja w nim wezmę udział bo jestem zarejestrowana, ale was do tego nie zmuszam. Chciałabym się skupić na tej jednej konkretnej paczce i poznać waszą opinię na ten temat. Czy byłyby chętne osoby, by przyłączyć się do tego projektu? Możecie również wysyłać propozycje, co można by kupić dla naszego Dance Machine :)

Pierwsze i najważniejsze: MAMY ZGODĘ OD ADMINA na przyłączenie się do projektu! Jest to projekt TYLKO dla Polskich Elfów w ramach wyjątku, wynikającego również ze współpracy ze stroną. Doceńmy ich wyróżnienie dla nas i chęć pomocy oraz i pokażmy, że również potrafimy coś zrobić i nawet się odwdzięczyć, również przez uszanowanie woli o nierozpowszechnianiu.

Co dalej:
Paczka nie może być za duża i za ciężka. Powinna się zmieścić w jednej torbie papierowej, żeby nie było jednej osobiście za dużo i za ciężko nieść - trzeba zrozumieć ^ ^
Jeśli będą jakiekolwiek listy, nie mogą one zawierać żadnego paringowania (np. EunHae) ponieważ Eunhyuk nie lubi otrzymywać tego typu rzeczy/listów (no, widocznie już wiedzą z doświadczenia ^^)
Nie mamy narzuconych prezentów, dlatego miło by było, gdyby prezent również przypominał mu/kojarzył mu się z Polską :) Pozwolili nam zrobić prezent centralnie od Polskich fanów (ale bez przesady, nie mamy dużo miejsca w paczce xD i nadal jestem za krawatem i zakładką xD) Ponad to, żadnych produktów spożywczych, ze względu na to, że mogą się przeterminować/uszkodzić w paczce/itp.
Prezenty nie mogą być owinięte/zapakowane, ponieważ managerowie takich nie przyjmą, muszą wszystko dokładnie sprawdzić, dlatego prezenty będą widoczne, ale w ozdobnej torebce. Oni i tak wszystko zapakują w ładną torbę prezentową, ale możemy do paczki (prezentów naszych) dołączyć swoją torebkę prezentową i oni w nią zapakują prezenty od nas.
Paczka musi być dostarczona przed końcem marca, dlatego chciałabym, żebyśmy przed końcem lutego zdecydowały co kupujemy i zebrały na to odpowiednie fundusze. Ponieważ jeśli będziemy zamawiać przez internet to też kilka dni to zajmie i jeśli kupić w sklepach to też muszę pochodzić i poszukać. Chciałabym mieć w pierwszym tygodniu marca wszystko ogarnięte, żeby paczka spokojnie miała szansę dotrzeć do nich przed końcem marca.
Jeśli macie jakieś pytania to możecie śmiało pytać.
Napisałam admince, że będę ją informowała o przebiegu naszego działania i zrobię zdjęcia prezentów, aby jej pokazać przed wysłaniem.

KOLEJNA SPRAWA DOTYCZĄCA PROJEKTU DLA EUNHYUK'A: KSIĄŻKA PODRÓŻNICZA! (Ten projekt fanowski można reklamować poza forum - pomóżmy im)

W zamian za to, że Forum Hyukowe umożliwia nam dostarczenie paczki dla Eunhyuk'a, oni proszą nasz również o pomoc w ich projekcie. Rozumiem, że dotacje nie wchodzą w grę, bo również nie mam jak ich wesprzeć pieniężnie, ale zamiast tego możemy im pomóc z fanowskim projekcie stworzenia książki podróżniczej dla Eunhyuk'a.
-Wyślijcie zdjęcia zabytków/sławnych widoków/obiektów przyrody z waszych miejscowości w Polsce, bądź miejsc gdzie byliście i macie stamtąd dużej rozdzielczości i dobrej jakości zdjęcia (bez was na nich, same zabytki, mogą być przypadkowi turyści). Prawdopodobnie przypada 4 zabytki/miejsca turystyczne na jeden kraj, więc po prostu wybierzemy 4 z Polski, ale możliwe, że będą potrzebowali więcej, więc wyślijcie - to nas nic nie kosztuje.
-Zdjęcia nie mogą być rozmazane, za ciemne, powinny być przejrzyste i wyraźne.
-Zdjęcia muszą być podpisane, co to za zabytek, jakie miasto i kraj. Ja nawet napiszę do mamy, która jest w Niemczech, żeby wysłała mi jakieś zdjęcia stamtąd ^ ^
-Dodatkowo proszę wysłać zdjęcia jakiś polskich dań, z tego 3-4 (może więcej) będą wybrane. Dania powinny być przetłumaczone na angielski (dla nich) i na koreański (dla Eunhyuk'a).
Na zdjęciach będą umieszczone podstawowe zwroty których używają turyści, ale nie mogą zawierać więcej niż 10 zwrotów. Sugerują coś w stylu: "Cześć, nazywam się Eunhyuk" , "Do widzenia", "Dziękuję", "Kocham [nazwa kraju]", "Ile to kosztuje?", "Jestem bardzo przystojny". Oczywiście zwrotów możecie użyć innych, ale bardzo prostych, podstawowych dla turystów. ("Chcę to zjeść!" xD) Oczywiście zdania również muszą być przetłumaczone na angielski i koreański. W książce będą umieszczone tylko w naszym języku i w koreańskim.
-Jak już napisałam, zdjęcia powinny być dobrej jakości i rozmiaru, ponieważ zostaną one poddane photoshopowi, aby umieścić na nich wizerunek Eunhyuk'a tak, żeby wyglądało, że on już tam był i miał zrobione to zdjęcie, więc proszę też wybierać zdjęcia w miarę realistyczne, na których nie będzie wyglądał dziwnie albo wisiał w powietrzu ^ ^
-Na koniec trzeba napisać informacje o sobie:
Imię i nazwisko (Tak, jak będziecie podpisani w tej książce przy zgłoszonym zdjęciu)
Kraj:
E-mail:

Tutaj macie przykład jak wygląda jedna strona takiej książki:

Z pomocą dla nich również trzeba się pospieszyć, ponieważ został tydzień na wysłanie zdjęć. Możecie przecież wysłać z innych krajów jeśli byliście :) Poszukajcie na swoich komputerach zdjęć z wakacji albo jakiś zabytków bądź ładnych widoków turystycznych (zdjęcia muszą być robione przez WAS, czyli amatorskie). To tylko chwila. Z koreańskim to chyba możemy posłużyć się tłumaczem? Aż takich skomplikowanych wyrażeń nie będziemy dawać, prawda?
W razie wątpliwości pytajcie, bo mogłam coś pominąć ^ ^ ( to ta godzina)
Mam nadzieję, że potrafimy się odwdzięczyć za pomoc, jaką oni nam oferują i będzie to kolejnym krokiem do wyjścia na dalszą współpracę i kolejnego dostrzeżenia nas przez Juniorów, a to już coś! Skorzystajmy z tego!
AKTUALIZACJA: CZAS WYSYŁANIA ZDJĘĆ DO 26 LUTEGO! (teraz już tylko zza granicy)

Materiały na projekt Książki (co już mam):
Polska:

-4 zdjęcia zabytków (koniec)
-10 zdań dla turystów (koniec)
-4 zdjęcia potraw (koniec)

Oto przykładowe strony Podróżniczej książki dla EunHyuk'a:

Jestem zadowolona, bo na stronie o Niemczech widzę zdjęcia podesłane przez nas ^ ^

PACZKA DLA EUNHYUKA:

Prezenty, które chcemy zakupić:
-grający krawat http://www.takapaka.pl/Produkt/728/grajacy_krawat
-srebrna bransoleta z modlitwą "Ojcze Nasz" po polsku http://allegro.pl/bransol...2107064968.html
-zakładka do książki z jego podobizną (będzie zamawiana osobiście, jeśli nie wystarczy funduszy, to sama sfinalizuję)
-skórzany pasek (jeszcze do znalezienia)
Priorytetem jest bransoletka i krawat.

PREZENTY ZAKUPIONE:

BRANSOLETKA:

Muszę przyznać, że nie żałuję wyboru! Bransoleta jest leciutka i delikatna, ale czuć w palcach, że z porządnego materiału robiona więc nie urwie się :) Napis jest bardzo czytelnie wygraderowany, dlatego nawet jeśli literki są małe, to można odczytać z odległości. Przyszło właśnie tak zapakowane jak widzicie na zdjęciach, ale nie wiem czy będziemy mogli w tym pudełeczku wysłać, bo prezent musi być widoczny. Najwyżej zapytam adminkę Hyukowego forum czy może być, bo w sumie pudełeczko nie jest zaklinowane, więc można łatwo otworzyć i sprawdzić co tam jest :)

GRAJĄCY KRAWAT:

Może wygląda nieco luźno, ale sznureczki są regulowane, więc może bez problemu dopasować sobie do koszulki ^^ Zdjęcie nie oddaje w pełni kolorów, bo niestety światło nie jest naturalne, ale uważam, że mu się podoba, bo kolor jest siwo-szary a Eunhyuk lubi te kolory :) Ponad to krawat jest z materiału podobnego jak pokrowce do parasolek i wewnątrz również jest na całej długości zaszyte nieprzemakalną folią ze względu na dotykowe czujniki dźwięku, więc nawet jeśli woda się na niego wyleje albo będzie padał deszcz, to krawat nie przemoknie i nie zepsuje się. Tak, krawat naprawdę gra! ^^ Mój tato miał z tego niezły zaciesz na twarzy, tak mu się to spodobało :) Jest to na baterie, więc z łatwością może sobie wymienić, jeśli mu się wyczerpie bateria, bo chłopcy będą na tym za długo grać xD Ale musi użyć małego śrubokrętu, bo zarówno cały "mózg" aparaturki jak i klapka na baterię jest przykręcona na śrubki, więc raczej nie ma szans, żeby się rozpadło. Krawat przyszedł w dużym pudełku, które się nieco pogniotło, ale tak czy inaczej, muszę go przepakować w torebkę foliową, żeby był widoczny :)

ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI - PROJEKT:

Zakładka do książki (dwustronna):

1.

2.

Skąd się wziął pomysł na zakładkę i na obrazki?
Otóż, nie wiem na ile w tym prawdy co Eunhyuk kiedyś powiedział w Sukirze, że gdyby miał wybierać prezent między jakimś kosmetykiem (szamponem do ciała), a zakładką, to wybrałby to drugie. Na domiar tego, chwalił się wszystkim dokoła, że czyta dużo książek (tak tak, jasne, do komiksów zakładka też mu się przyda, ne? ^^), więc niech teraz je czyta i robi tyle przerw ile zechce!

Pierwsza strona zakładki: Jak wiemy, chłopcy nie zbyt często mogą widzieć się ze swoją rodziną, a wiemy, jak Eunhyuk kocha swoich rodziców i siostrę, i jak wspaniale spędził z nimi czas podczas podróży po Europie, dlatego powstał pomysł, że jeśli będzie gdziekolwiek wyjeżdżał, czy nawet w domu coś czytał, to będzie mógł mieć ich zawsze pod ręką, nie musząc wyciągać zdjęć z portfela bądź szukać ich w telefonie :) W dodatku sam siebie nazywa "World Anchovy", dlatego w tle za rodzinką Lee, zostało wstawione zdjęcie z Krakowskiego rynku. I również dodatek od nas z Polską flagą wkomponowaną nad napisem, aby było wiadomo, że to od Polskich ELFów :) Na górze, ponieważ światło zdjęcia padała zbyt jasno, postanowiliśmy to zapełnić krótkim cytatem z jego rapowej solówki "Say My Name" i odpowiedź Elfów "Lee HyukJae" :)

Druga strona zakładki: Oddaje nasze docenienie i uwielbienie jego talentu, którym jest taniec. Wszyscy wiemy, że Eunhyuk jest prawdziwym "Dance Machine" i nic, ani nic tego nie zmieni, bo idzie w ślady Króla Popu. Chciałam podkreślić to, jak doceniamy jego talent, który on sam w sobie bardzo ceni i wciąż kształci, a my to widzimy i uznajemy jego wysiłki. Niezwykle trudno było znaleźć oficjalne zdjęcia dobrej jakości, które oddawałyby jego charyzmę w tańcu, ale myślę, że się udało.

PREZENTY GOTOWE DO WYSŁANIA (prawie ^^):

Lista osób składających się na prezent:
-swietej-pamieci (+)
-RedWitch (+)
-antenka93 (+)

-Kate_6598
-Dorothea (+)
-Ania (+)
-Yuushin (+)
-dwaejitokki (+)
-maneul.babo (+)
-Nishi (+)
-Cassie96 (+)
-Kasiek (+)
-Grey_Pura
-ayaki (+)
-Naoni (+)
-Natsu (+)

-nenn (+)
-Betti (+)

INFORMACJE O PRZELEWACH I TERMINACH

Ponieważ mamy mało czasu i zamawiać będziemy również przez internet, gdzie bransoletkę można do 21 lutego zamawiać (a wiadomo, im wcześniej tym bezpieczniej), to wolałabym ją zamówić wcześniej i mieć przynajmniej to zapewnione, że dojdzie bez przeszkód i nie zabraknie egzemplarzy (chociaż z tym nie powinno być problemów). -Bransoletę planuję zamówić 17 lutego (piątek), dlatego jeśli wystarczająca ilość pieniędzy nie dojdzie od was, zapłacę ze swojej kieszeni, więc spokojnie będziecie mogli przesłać pieniądze.
Dlatego na zgłoszenia do wpłat na prezenty czekam do 16 LUTEGO 2012, godz. 20:00, aby ustalić ostateczną kwotę wpłacania (ale proszę być przygotowanym na prawdopodobnie 20zł)
-Tego samego wieczora zostanie wszystko podliczone (cena za prezenty + wszystkie przesyłki) I napiszę informację o możliwości wpłat, oraz podam dane do przelewu.
-Jeśli osoby po terminie 16 LUTY, będą chciały się wciąż przyłączyć do przesyłki, to kwota wpłaty już nie zmaleje i będzie obowiązywała ta, co zostanie ustalona 16 lutego.
-Nie zamknę jeszcze wpłat, ponieważ nie wiem ile ostatecznie wszystko wyniesie.
-Prawdopodobnie będą potrzebne jeszcze dodatkowe pieniądze na wysyłkę zagraniczną do Manilii. Byłam na poczcie i dowiedziałam się o ceny. Jeżeli prezent będzie ważył do 2kg, możemy go wysłać jako list i wtedy koszt wyniesie 95zł, a przesyłka dojdzie na Filipiny w przeciągu 5 dni. Jeżeli prezent będzie ważył powyżej 2kg, będzie musiał być wysłany jako paczka, a wtedy cena wynosi 140zł i przesyłka dochodzi max do tygodnia czasu, więc nie zapominajcie, że składa zawiera w sobie nie tylko prezent, ale również wysyłkę.
-Jeżeli pieniędzy będzie więcej, (chociaż nie sądzę :) ), to będziemy mogli dodatkowo coś zakupić dla naszego solenizanta, ale już nie przez internet.
-Jeżeli wszystko zostanie już zakupione i łączna cena wraz z wszelkimi wysyłkami zostanie podliczona i uzyskana - nie będę przyjmowała większej ilości pieniędzy.
-OSTATECZNY TERMIN WPŁACANIA WSZYSTKICH PIENIĘDZY TO 26 LUTY 2011!
-Dodatkowe pieniądze będą przyjmowane tylko w okolicznościach, jeśli do dnia wysyłki (datę napiszę w późniejszym terminie) nie uzyskamy odpowiedniej kwoty na pokrycie wysyłki, a nie w celu dokupienia czegoś "na szybko".
-Prezenty to: bransoleta, krawat, pasek skórzany, zakładka do książki. Inne propozycje będą przyjmowane jeśli do terminu 26 luty zbierzemy większą ilość pieniędzy.
-Nie zapominajcie o wysyłaniu życzeń na kartkach!

Zgodnie z zapowiedzią w tym momencie zamykam zgłoszenia do wpłat na prezent. Jak wcześniej przypuszczałam i mogliście się spodziewać, kwota składki wynosi 20zł.
Po podliczeniu wydatków na prezenty wraz z wszelkimi dostawami i kosztem wysyłki (jeśli nie będzie ważyło powyżej 2 kg), nie powinno nam zabraknąć pieniędzy na całość projektu :)
Pozwólcie, że grosze będę zaokrąglała do równej sumy, żeby nie robić bajzlu. Starałam się wysyłki brać po najniższych kosztach i mam nadzieję, że dojdą w całości ^ ^

-bransoletka [140,00zł] + przesyłka [6,50zł] = 145,00zł
-grający krawat [65,00zł] + przesyłka [ok 10,00zł] = 75,00zł
-wysyłka za granicę = 95,00zł
To nam daje 315,00zł

Jeśli wszyscy, którzy się zgłosili wpłacą kwotę 20zł, da nam to łączną sumę 360zł. Pozostaje 45,00zł na kupienie porządnego paska do spodni, który pozwólcie, że wybiorę sama, bo nie chcę tracić dodatkowych kosztów na kolejną przesyłkę. Jeśli nie wystarczy na zakładkę do książki, która była moim pomysłem i która prawdopodobnie będzie zamawiania na moje życzenie (no dobra, przyznaję, że muszę pokombinować z jej wyrobieniem, bo nikt na moim zadupiu nie chce mi zrobić zakładki na życzenie, a boje się zamawiać przez internet w razie, gdyby zrobili nie tak, jak tego oczekuję >.<), to sama ją zakupię, jak również torebkę ozdobną do zapakowania naszych prezentów.
Torebkę na prezent postaram się znaleźć z jakimś ładnym motywem Polski, żeby dobrze nas zapamiętał i może będzie się wyróżniała i znajdziemy ją na którymś zdjęciu z oddali ^ ^ Jeśli takiej nie znajdę, to kupię biała torebkę i przyozdobię ją "po polsku" wyklejając również odpowiedni napis :)

W razie gdyby paczka ważyła więcej to dam wam znać więc jeśli ktoś chciałby się jeszcze później dołożyć, to przyda się dodatkowe parę gorszy. Wszelkie nadwyżki i wyrównania w razie czego również pokryję.
Cieszę się, że tak wiele osób zechciało przyłączyć się do tego projektu :) Bardzo dziękuje za wsparcie! Teraz czas w końcu na rozpoczęcie realizacji naszej paczki urodzinowej dla Eunhyuk'a!

PRZELEW:
Każdemu, kto zgłosił się do wpłacenia składki na prezent, wyślę na PW dane do przelania na moje konto.
Kwota przelewana: 20,00zł
W tytule przelewu proszę wpisać: "Projekt Eunhyuk - [nick z forum]"

Czekam również na wysyłanie życzeń urodzinowych, na razie jedna osoba zgłosiła się po adres. Pamiętajcie, że czas jest do końca lutego/sam początek marca :)

Pisanie życzeń:
Proponuję napisać je np na zwykłych kolorowych kartkach z bloku technicznego wielkości pocztówki. Możecie je sobie po drugiej stronie jakoś przyozdobić ^^ tylko ostrzegam, żadnych fanowskich dzieł, napisów, reklamy naszego forum i cokolwiek innego, co kolidowałoby z głównym tematem projektu urodzinowego Eunhyuk'a. Najlepiej rzeczami/ozdobami/napisami dotyczącymi jedynie Eunhyuk'a i dnia urodzin, bo to jest jest projekt fanowski dla SuJu tylko prezent urodzinowy dla konkretnej osoby. (Można np na kartę nakjleić wyciętą małpkę/sardelę/kwiatka/inne, i napisać np. Happy Birthday albo coś w tym stylu okazując mu nasze wsparcie :) Nie rozpisujecie się na całą długość i szerokość, bo podejrzewam, że Hyuk dostanie tego pełno, a jeśli nie ma wam kto przetłumaczyć, to tłumaczce również sporo czasu to zajmie. Piszcie góra po 2 dłuższe (bez przesady ^^") lub trzy krótkie zdania życząc mu podstawowych rzeczy bądź tego, co uważacie za najlepsze, aby mu życzyć. Takie krótkie życzenia będą po Polsku i po Koreańsku. NIE PODPISUJEMY SIĘ POD ŻYCZENIAMI SWOIM NICKIEM, można podpisać "Polski Elf". Na odwrocie koperty napiszcie mi swój nick i dane, żebym wiedziała od kogo kartka doszła.
Jeśli będziecie się zgłaszać, że napiszecie list, to napiszcie od razu czy przetłumaczycie sami za pomocą google tłumacz bądź innego źródła (na własną odpowiedzialność ^^), czy chcecie, aby zostało to przetłumaczone przez Alex. Jeśli chcecie, aby tłumaczyła Alex, w takim wypadku po zgłoszeniu o napisaniu, swoje życzenia wyślijcie na PW do RedWitch, ponieważ ona ma z nią stały kontakt.
Listy do tłumaczenia dla Alex, proszę wysyłać na pw RedWitch do TEJ NIEDZIELI (19.02.2012) WŁĄCZNIE!
Prosiłabym, aby listy doszły do mnie do końca lutego/początku marca, ponieważ zaraz w pierwszych dniach marca będę chciała wysłać paczkę.
Po mój adres w celu wysłania życzeń proszę się zgłaszać do mnie na PW.

Osoby wysyłające życzenia:
-swietej-pamieci
-Kate_6598
-antenka93
-RedWitch
-maneul.babo
-alex
-Yuushin
-EvilMonkey
-dwaejitokki
-nenn
-Betti
-madlejane
-Meira
-SuSHI
-Ariv
-Kadis

-Berry

TERMIN WYSŁANIA PACZKI
Chcę mieć pewność, że paczka spokojnie dojdzie do nich trochę wcześniej, a nie na ostatnią chwilę, dlatego planuję ją wysłać do 9 marca (piątek), nawet jeśli ruszy w poniedziałek (12 marca) i miałaby iść 2 tygodnie (chociaż mówią, że do tygodnia max idzie paczka, a list do 2kg do 3-4dni), to w najgorszym wypadku dojdzie w ostatnim tygodniu marca. Jednak i tak podejrzewam, że będzie to szybciej. Więc planuję, aby ostateczny termin był między 5-9 marca, z naciskiem, że 9 marca to już końcowy gwizdek i wtedy wysyłam paczkę. Więc jeśli dostanę wszystkie kartki wcześniej, to będę mogła paczkę wysłać przed 9, jeśli nie, to poczekam, ale tylko do 9. O ewentualnych zmianach będe informowała :)

Leeteuk: Chcia?bym móc wyst?pi? przed domem ka?dego ELF'a.
Eunhyuk: Hyung, chcesz si? zabi? przed pój?ciem do wojska?
Leeteuk: Nie, ale one b?d? za mn? t?skni?y.
Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

The Day I Realized You're Gone...
Ostatnio zmieniony przez RedWitch 2012-07-24, 20:27, w całości zmieniany 48 razy  

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2012-02-09, 20:25   

Ja się chętnie przyłączę do paczki dla Hyuka, bo jest większa gwarancja na to, że prezenty dojdą i zostaną doręczone bezpośrednio do rąk naszego jubilata. I oczywiście wiem, że należałoby się wstrzymać z planami, aż nie dostaniemy zgody, ale jestem dobrej myśli i byłabym za prezentem, który przypominałby mu o polskich fanach ^^

Kate_6598 
Wife Donghae <33

Ulubieniec z SJ: Yesio, Kyu, Siwon... itd ;)
Lover: DongHae <3
Kocham SuJu od: 26.12.2011r.
Wysłany: 2012-02-09, 20:39   

Ja też jestem za i z chęcią się przyłącze..a co do prezentu to pomyśle i dam znać ^^ xD

swietej-pamieci 

Wysłany: 2012-02-09, 21:17   

RedWitch napisał/a:
byłabym za prezentem, który przypominałby mu o polskich fanach ^^

Mam nadzieję, że nie masz na myśli alkoholu xD bo to się z Polską kojarzy ^^"
Przy proponowaniu prezentów, weźcie pod uwagę to, że nie będą akceptowane żadne listy fanowskie wyznające mu miłość, itp. Poza tym prezenty muszą być odpowiednie, bo przed ich zapakowaniem będę musiała zrobić ich zdjęcia, żeby pokazać administratorom Hyukowego forum co kupiliśmy, ewentualnie dostanę wskazówki, jakie prezenty byłyby najbardziej pożądane, w końcu koreańscy fani w sumie wiedzą lepiej, czego potrzebują ich ulubieńcy ^ ^" Więc proszę, bądźcie rozważni w propozycjach i pomyślmy nad czymś przydatnym i przyjemnym również ;)

Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

Majanna 
HG pervert wife

Ulubieniec z SJ: Donghae&Henry
Lover: HanGeng
Fav Pairing: HanChul&EunHae
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2012-02-09, 21:42   

Najprawdopodobniej też wesprę projekt finansowo, ale raczej z mojej strony nie będzie do jakaś wielka kwota (no chyba, że w międzyczasie zdarzy się cud i dostanę stałą pracę) ^.^
Co do prezentów, to mam kilka propozycji (w zależności od kwoty jaką uzbieramy)
Pierwszym pomysłem są boxerki z małpką xD mignęły mi takie w internecie (cena ok 20zł), ale równie dobrze można poszukać takich w sklepach, czy też na targu (tam pełno tego jest).
Drugi pomysł to to: http://www.takapaka.pl/Pr..._zestaw_golfowy szczerze mówiąc to chciałabym, żeby prezent dla Hyuka go rozbawił, a to chyba może rozbawić (chyba, że to ja mam dziwne poczucie humoru xD)
I trzeci pomysł (najdroższy) to ten grający grawat: http://www.takapaka.pl/Produkt/728/grajacy_krawat

swietej-pamieci 

Wysłany: 2012-02-09, 21:49   

Majanna, bokserki z małpką bardzo mi się podobają ^ ^ Chciałabym, żeby z tego korzystał xD Weźmiemy mu S-kę? ;>
Zestaw golfowy.... <padła ze śmiechu> xDDDDD Majka, Ty masz świetne pomysły... ale nie, chwileczkę, opanujmy się ^ ^" Nie wiem czy to przejdzie xD Pewnie całe piętro 11 by z tego korzystało xP
Natomiast grający krawat bardzo mi się spodobał :)))))
Osobiście to chciałabym też coś takiego, żeby kiedyś go w tym zobaczyć, więc z tym krawatem to jest niezły pomysł ^ ^

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Wysłany: 2012-02-09, 21:55   

Jestem za tym, aby kupić mu coś, w czym będzie można go czasem zobaczyć (szalik, koszulka, cokolwiek), więc prócz tych cudownych bokserek (których NA PEWNO na nim nie zobaczę xD ) i krawatu (który MEGA mi się podoba i ma dobre kolory), to chciałabym jeszcze coś całkiem normalnego xD może jakiś medalik czy coś? z jego inicjałami?

Majanna 
HG pervert wife

Ulubieniec z SJ: Donghae&Henry
Lover: HanGeng
Fav Pairing: HanChul&EunHae
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2012-02-09, 22:07   

Po zastanowieniu tez jestem za czymś bardziej praktycznym od tego golfa (przez Espe mam wizję jak Juniorki stoją w kolejce do toalety... <musze się opanować>) i czymś co pewnego pięknego dnia będziemy mogły zobaczyć na Hyuku xD
Hmm, co do pomysłu Red, to w necie znalazłam możliwość zamówienia zapalniczki z dowolnym grawerem (ale zapalniczka chyba Hyukowi się nie przyda) http://www.sparki.pl/prod...ca-srebrna.html albo na allegro takie breloczki, które bardzo mi się podobają: http://allegro.pl/walenty...2104367878.html

maneul.babo 
Czosnek! <3

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Heechul
Lover: Eunhyuk
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 29.01.2011
Wysłany: 2012-02-09, 22:14   

widziałam ten projekt na tej hyukowej stronie i strasznie się ucieszyłam , że nasze forum nawiązało współpracę . dzięki temu polskie elfy będą wstanie dać coś tylko od siebie ^^ .
myślę , że bokserki z małpką to naprawdę dobry pomysł . ten 'golf' jest bardzo zabawny , ale nie wiem , czy nie lepszy byłby prezent tylko dla hyuka . krawat także wydaje się być ciekawy i do tego hyuk mógłby go przyodziać . komponuję się on z muszką kupioną przez organizatorską stronę o hyuku . pomysł z medalikiem także nie jest głupi .
bardzo chętnie wzięłabym udział w tejże akcji , ale muszę to przedyskutować ze swoimi rodzicami , gdyż nie posiadam własnego konta bankowego , z którego mogłabym przelać pieniążki na prezent ; )

swietej-pamieci 

Wysłany: 2012-02-09, 22:34   

Majanna, Ty masz jednak za dużą wyobraźnie xD Ale prędzej byłabym za breloczkiem, bo zapalniczka faktycznie do niego nie pasuje ^ ^ Wpadłyśmy z Redem jeszcze na pomył inny. On kiedyś w Sukirze rozmawiał z Teukiem o prezentach i wspomniał coś, że jakby miał wybierać to wybrałby zakładkę do książki. Więc pomyślałyśmy, że moglibyśmy zamówić taką zakładkę z własnym obrazkiem. Chciałabym wkomponować w zakładkę jego zdjęcie z musicalu "FAME" z napisem "World Anchovy"

maneul.babo, to nie będą duże koszta, ale dziękuję za włączenie się w dyskusje :)

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Wysłany: 2012-02-09, 22:56   

Tak, breloczek jak najbardziej może być, ale taka zakładka na pewno sprawi mu wiele radości, a jak widzę po prezentach, jeszcze fani nie wpadli na to, aby mu ją dać ^^ motyw oczywiście też mi się podoba!
Im więcej osób się w to włączy, tym mniejsze koszta, więc mam nadzieję, że inni też się skuszą.

swietej-pamieci 

Wysłany: 2012-02-10, 02:12   

Pierwsze i najważniejsze: MAMY ZGODĘ OD ADMINA na przyłączenie się do projektu! Jest to projekt TYLKO dla Polskich Elfów w ramach wyjątku, wynikającego również ze współpracy ze stroną. Doceńmy ich wyróżnienie dla nas i chęć pomocy oraz i pokażmy, że również potrafimy coś zrobić i nawet się odwdzięczyć, również przez uszanowanie woli o nierozpowszechnianiu.

Co dalej:
Paczka nie może być za duża i za ciężka. Powinna się zmieścić w jednej torbie papierowej, żeby nie było jednej osobiście za dużo i za ciężko nieść - trzeba zrozumieć ^ ^
Jeśli będą jakiekolwiek listy, nie mogą one zawierać żadnego paringowania (np. EunHae) ponieważ Eunhyuk nie lubi otrzymywać tego typu rzeczy/listów (no, widocznie już wiedzą z doświadczenia ^^)
Nie mamy narzuconych prezentów, dlatego miło by było, gdyby prezent również przypominał mu/kojarzył mu się z Polską :) Pozwolili nam zrobić prezent centralnie od Polskich fanów (ale bez przesady, nie mamy dużo miejsca w paczce xD i nadal jestem za krawatem i zakładką xD) Ponad to, żadnych produktów spożywczych, ze względu na to, że mogą się przeterminować/uszkodzić w paczce/itp.
Prezenty nie mogą być owinięte/zapakowane, ponieważ managerowie takich nie przyjmą, muszą wszystko dokładnie sprawdzić, dlatego prezenty będą widoczne, ale w ozdobnej torebce. Oni i tak wszystko zapakują w ładną torbę prezentową, ale możemy do paczki (prezentów naszych) dołączyć swoją torebkę prezentową i oni w nią zapakują prezenty od nas.
Paczka musi być dostarczona przed końcem marca, dlatego chciałabym, żebyśmy przed końcem lutego zdecydowały co kupujemy i zebrały na to odpowiednie fundusze. Ponieważ jeśli będziemy zamawiać przez internet to też kilka dni to zajmie i jeśli kupić w sklepach to też muszę pochodzić i poszukać. Chciałabym mieć w pierwszym tygodniu marca wszystko ogarnięte, żeby paczka spokojnie miała szansę dotrzeć do nich przed końcem marca.
Jeśli macie jakieś pytania to możecie śmiało pytać.
Napisałam admince, że będę ją informowała o przebiegu naszego działania i zrobię zdjęcia prezentów, aby jej pokazać przed wysłaniem.

KOLEJNA SPRAWA DOTYCZĄCA PROJEKTU DLA EUNHYUK'A: KSIĄŻKA PODRÓŻNICZA! (Ten projekt fanowski można reklamować poza forum - pomóżmy im)

W zamian za to, że Forum Hyukowe umożliwia nam dostarczenie paczki dla Eunhyuk'a, oni proszą nasz również o pomoc w ich projekcie. Rozumiem, że dotacje nie wchodzą w grę, bo również nie mam jak ich wesprzeć pieniężnie, ale zamiast tego możemy im pomóc z fanowskim projekcie stworzenia książki podróżniczej dla Eunhyuk'a.
-Wyślijcie zdjęcia zabytków/sławnych widoków/obiektów przyrody z waszych miejscowości w Polsce, bądź miejsc gdzie byliście i macie stamtąd dużej rozdzielczości i dobrej jakości zdjęcia (bez was na nich, same zabytki, mogą być przypadkowi turyści). Prawdopodobnie przypada 4 zabytki/miejsca turystyczne na jeden kraj, więc po prostu wybierzemy 4 z Polski, ale możliwe, że będą potrzebowali więcej, więc wyślijcie - to nas nic nie kosztuje.
-Zdjęcia nie mogą być rozmazane, za ciemne, powinny być przejrzyste i wyraźne.
-Zdjęcia muszą być podpisane, co to za zabytek, jakie miasto i kraj. Ja nawet napiszę do mamy, która jest w Niemczech, żeby wysłała mi jakieś zdjęcia stamtąd ^ ^
-Dodatkowo proszę wysłać zdjęcia jakiś polskich dań, z tego 3-4 (może więcej) będą wybrane. Dania powinny być przetłumaczone na angielski (dla nich) i na koreański (dla Eunhyuk'a).
Na zdjęciach będą umieszczone podstawowe zwroty których używają turyści, ale nie mogą zawierać więcej niż 10 zwrotów. Sugerują coś w stylu: "Cześć, nazywam się Eunhyuk" , "Do widzenia", "Dziękuję", "Kocham [nazwa kraju]", "Ile to kosztuje?", "Jestem bardzo przystojny". Oczywiście zwrotów możecie użyć innych, ale bardzo prostych, podstawowych dla turystów. ("Chcę to zjeść!" xD) Oczywiście zdania również muszą być przetłumaczone na angielski i koreański. W książce będą umieszczone tylko w naszym języku i w koreańskim.
-Jak już napisałam, zdjęcia powinny być dobrej jakości i rozmiaru, ponieważ zostaną one poddane photoshopowi, aby umieścić na nich wizerunek Eunhyuk'a tak, żeby wyglądało, że on już tam był i miał zrobione to zdjęcie, więc proszę też wybierać zdjęcia w miarę realistyczne, na których nie będzie wyglądał dziwnie albo wisiał w powietrzu ^ ^
-Na koniec trzeba napisać informacje o sobie:
Imię i nazwisko (Tak, jak będziecie podpisani w tej książce przy zgłoszonym zdjęciu)
Kraj:
E-mail:

Tutaj macie przykład jak wygląda jedna strona takiej książki:

Z pomocą dla nich również trzeba się pospieszyć, ponieważ został tydzień na wysłanie zdjęć. Możecie przecież wysłać z innych krajów jeśli byliście :) Poszukajcie na swoich komputerach zdjęć z wakacji albo jakiś zabytków bądź ładnych widoków turystycznych (zdjęcia muszą być robione przez WAS, czyli amatorskie). To tylko chwila. Z koreańskim to chyba możemy posłużyć się tłumaczem? Aż takich skomplikowanych wyrażeń nie będziemy dawać, prawda?
W razie wątpliwości pytajcie, bo mogłam coś pominąć ^ ^ ( to ta godzina)
Mam nadzieję, że potrafimy się odwdzięczyć za pomoc, jaką oni nam oferują i będzie to kolejnym krokiem do wyjścia na dalszą współpracę i kolejnego dostrzeżenia nas przez Juniorów, a to już coś! Skorzystajmy z tego!

Ostatnio zmieniony przez swietej-pamieci 2012-02-10, 09:16, w całości zmieniany 3 razy  

aanyaa 

Ulubieniec z SJ: wszyscy <3
Lover: Kangin, Yesung @.@
Grupa krwi: A RH+
Wysłany: 2012-02-10, 09:37   

Jakie miłe wiadomości macie dla mnie z rana @.@
Z wielką chęcią dorzucę się do tego projektu :) pomyśł z bokserkami, krawatem i z medalikiem mi się podoba. Na razie jestem w pracy więc później pomyśle nad prezentem jakimś jeszcze :)

swietej-pamieci napisał/a:
Jeśli będą jakiekolwiek listy

a co do tych listów to piszemy jeden główny czy każdy może z osobna? :D

a jeśli chodzi o zdjęcia miejscowości to coś tam znajdę na dysku :) rozumiem, że podesłać je tobie??
Wielu ludzi idzie przez życie nie wiedząc czego chce. Równie wielu wie to, ale nie walczy o osiągniecie celu. Na pewno tylko nieliczni wiedzą czego chcą od życia i walczą by dopiąć swego! Do której grupy ty należysz?!

93antenka 
Madzia

Ulubieniec z SJ: KyuHyun, SungMin, Leeteuk, Hae
Fav Pairing: EunHae, KyuMin
Wysłany: 2012-02-10, 09:42   

Ja się chętnie przyłącze do akcji dla Hyuka ;D
Co do prezentu pomysł z krawatem jest świetny, na pewno go rozbawi ;)
A co do zdjęć, eSPe gdzie je mamy wysyłać?

swietej-pamieci 

Wysłany: 2012-02-10, 09:58   

aanyaa napisał/a:
a co do tych listów to piszemy jeden główny czy każdy może z osobna? :D

Możecie napisać od siebie, ale pamiętajcie, że trzeba go napisać po Polsku i przełożyć na koreański dla Eunhyuk'a, żeby miał możliwość zrozumienia czegokolwiek xD To jeszcze zależy ile osób się zgłosi, jeśli będzie więcej, to wtedy trzeba będzie napisać jeden większy (nie mam pojęcia kto to przetłumaczy xD), ale podejrzewam, że kilka listów przejdzie na pewno, ewentualnie zrobi się listy tak, że jeden od 2 osób np.

Tak, zdjęcia możecie podesłać do mnie na pw ze wszystkimi danymi. Koniecznie muszą być te trzy rzeczy w projekcie z naszego kraju (4 zdjęcia zabytków/miejsc turystycznych, 4 zdjęcia dań i te zdania, do których dałam przykłady) i dane, które będą widniały na zdjęciach. Nie wszystkie zostaną wybrane, bo muszą zwracać uwagę na te jakości zdjęć albo ich dopasowanie, czy Hyuk będzie się z tym komponował, ale pamiętajcie też, że zdjęcia z innych krajów również się będą liczyły :)

Odpowiedz do tematu