| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepszy głos

Kto według Was ma najlepszy głos?
Leeteuk
0%
 0%  [ 1 ]
Heechul
1%
 1%  [ 2 ]
Hankyung
0%
 0%  [ 0 ]
Yesung
36%
 36%  [ 50 ]
Kangin
2%
 2%  [ 3 ]
Shindong
0%
 0%  [ 0 ]
Sungmin
0%
 0%  [ 1 ]
Eunhyuk
0%
 0%  [ 1 ]
Donghae
1%
 1%  [ 2 ]
Siwon
0%
 0%  [ 0 ]
Ryeowook
9%
 9%  [ 13 ]
Kibum
0%
 0%  [ 0 ]
Kyuhyun
41%
 41%  [ 57 ]
Zhoumi
3%
 3%  [ 5 ]
Henry
0%
 0%  [ 1 ]
Głosowań: 136
Wszystkich Głosów: 136

Autor Wiadomość
DoktorK 
geek in the pink

Ulubieniec z SJ: Leeteuk, Eunhyuk, Heechul, Kib
Fav Pairing: EunHae, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2012-03-28, 14:17   

Zagłosowałam na Yesunga, moim zdaniem najlepszy głos, szczególnie doceniłam go w Immortal Song

NatalieeChan 
*.*

Lover: Yesung *.*
Fav Pairing: YeWook, KyuMi !
Grupa krwi: Kiedyś się dowiem *.*
Wysłany: 2012-03-29, 17:24   

Moim skromnym zdaniem Yesung *.* :nic dodać, nic ująć:

Hitsuji 

Ulubieniec z SJ: Eunhyuk
Wysłany: 2012-03-30, 08:20   

Trudno powiedzieć, ale myślę że najlepszy głos ma Kyu. Jest taki charakterystyczny. :)

gumiś 

Ulubieniec z SJ: Eunhyuk
Lover: Kihyun
Fav Pairing: EunHae
Wysłany: 2012-03-30, 09:29   

Yesung czy Wookie ? Yesung czy Wookie ? Ach, będę musiała potem przepraszać mojego Wookiego , ale wybór padł na Yesung. Jego głos jest taki cudny , że aż czasami zadaje sobie pytanie czy ktoś ma lepszy głos od niego.

Natsumi-chan 

Ulubieniec z SJ: wszyscy ^^
Lover: Kyuhyun, Zhou Mi
Fav Pairing: QMi
Grupa krwi: B Rh+
Kocham SuJu od: 29.01.2012
Wysłany: 2012-04-11, 16:10   

Kyu!!! Uwielbiam jego głos.... *.*

dongmin18 

Ulubieniec z SJ: wszyscy
Lover: donghae
Fav Pairing: eunhae
Grupa krwi: nie wiem
Wysłany: 2012-04-25, 18:55   

Zdecydowanie wybieram Yesia

Saramizu 
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)
Wysłany: 2012-04-25, 20:32   

Nie mam najmniejszej wątpliwości. Owszem, całe KRY mają cudowne głosy, ale to w głosie Ryeo zakochałam się od samego początku, więc to na niego zagłosowałam :).

oleczka0726 

Ulubieniec z SJ: Yesung, Eunhyuk
Lover: Yesung ;*
Kocham SuJu od: Września 2011
Wysłany: 2012-04-28, 10:01   

Yesung Jak on się wspaniale drze xd Gęsia skórka mi aż wychodzi ;D

makino01 

Lover: Lee Hyuk Jae
Fav Pairing: Eunhae
Grupa krwi: nie mam pojęcia
Wysłany: 2012-05-01, 11:12   

Zagłosowałam ja Yesia bo gdy słucham jego piosenek to zawsze się w jakiś sposób rozczulam, a piosenka The More I Love z Immortal Song to już za każdym razem płacze, a to przez jego piękny głos :-P

alskarkodo 

Ulubieniec z SJ: Yesung
Grupa krwi: 0 RH+
Kocham SuJu od: 2007
Wysłany: 2012-09-05, 22:07   

Dla mnie jest to Yesung.
Oczywistym jest, że chłopaki z K.R.Y umieją śpiewać, jednak tutaj bój toczy się o barwę głosu, emocje jakie niesie ze sobą wykonawca podczas występu i inne techniczne szczególiki, których nie sposób wymienić, a które maja kolosalny wpływ na odbiór całokształtu.

Ryeowook śpiewa czysto, zawsze w tonacji, jednak barwa jego głosu jest dla mnie za słodka, zbyt... dziecinna?
Tak naprawdę podczas, gdy występował w Immortal Song 2 przekonałam się ostatecznie do jego głosu, ALE za sprawą umiejętności przekazywania emocji podczas wykonań piosenek. W tej kategorii jest dla mnie na drugim miejscu w SJ.

Kyuhyun, jak wyżej - również śpiewa czysto, choć czasami minie się z dźwiękiem, ale zdarza się to zazwyczaj podczas choroby, więc wybaczam :) Barwę głosu ma piękną, nie da się temu zaprzeczyć - miękka, delikatna i rzekłabym, że lekko uwodząca ;> Jeśli chodzi o ulubiony głos - dla mnie jest na drugim miejscu, ale niestety spada o oczko niżej w kwestii przekazywania emocji. Przepraszam, jeśli kogoś urażę, ale dla mnie on bardziej odśpiewuje piosenki, niż je śpiewa - jeśli mogę to tak ująć. Niby wszystko się zgadza, ale emocje gdzieś uciekają. Każdą piosenkę - wesołą, czy smutną, śpiewa w podobny sposób (używanie tembru, podobnego tonu itd.).

Yesung jest dla mnie na pierwszym miejscu z powodu niezwykłej umiejętności przekazywania emocji. Zaiste, śpiewa bardzo artystycznie, jak przystało na jego pseudonim. Kiedy piosenka jest smutna - słyszymy to. Zdarzają się momenty, kiedy możemy usłyszeć, iż prawie płacze (np. ostatnie słowo w "For One Day"), mamy tembr, cudowne falsetto, drgania głosu itp. Kiedy piosenka jest wesoła - w większości przypadków tembr jest łagodniejszy lub w ogóle go nie ma (nie licząc jego sławetnych długich nut), barwa jest weselsza, nie ma już drgań głosu. W piosenkach dance mamy z kolei coś po środku. Barwę ma dla mnie cudowną - ciepłą, chropowatą - osobiście przyrównuje ją do cierpkiego miodu :P Co ciekawe może ją zmieniać w chłodne, czasami nieprzyjemne wręcz 'krzyki', 'skowyty' - ale jest to zabieg celowy, artystyczny, adekwatny do słów, które śpiewa. Skale głosu ma naprawdę imponującą, może zejść naprawdę nisko (np. w którymś momencie w "I Have a Lover", które K.R.Y wykonywało z Donghae. Swoją drogą szkoda, że SJ nie ma wielu piosenek, gdzie Yesung może się na tym polu popisać) i może wejść też bardzo wysoko (nie mówię tu o falsetto, bo to nie ma nic do rzeczy ze skalą głosu). Jedynym problemem jaki ma to glissando - czyli płynne przejście z niskich dźwięków do wysokich. Jeśli chodzi o czystość śpiewania to wszystko jest w jak najlepszym porządku pomijając jego największego niegdyś wroga - wysokie nuty. Teraz nie ma może z nimi większego problemu, jednak podczas choroby (a jest chory nader często >.<) uwydatnia się owa słabość z glissando.
Ostatecznie, nie ma innego wykonawcy, który może mnie i poruszyć do łez i zmusić mnie do szczerzenia się chwilę później. To właśnie nazywam artyzmem i to skrada serca publice.

Przepraszam za wypracowanie, nie wiem jak to się stało O_o
Ostatnio zmieniony przez alskarkodo 2012-09-06, 22:25, w całości zmieniany 3 razy  

Arwi 
SPY

Ulubieniec z SJ: Heechul
Lover: Heechul
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: 0 Rh-
Kocham SuJu od: 2010
Wysłany: 2012-09-11, 14:57   

No tak, K.R.Y śpiewają świetnie, ale ja po prostu ubóstwiam głos Ciula. Jak oglądałam pierwsze w życiu MV SuJu to właśnie na głos Ciula przeszły mnie dreszcze. Jego głos ma to coś, co kocham!

Kika 
Kik

Lover: Kyuhyun
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 2009
Wysłany: 2013-03-29, 22:03   

Kyuhyun, Yesung i Ryeowook. Głos na Kyu, bo w końcu tym mnie najbardziej zachwycił. Ma tak niesamowicie piękny głos, taką głębię, zawsze dokładnie słyszę emocje jakie on chce przekazać swoim śpiewem i podoba mi się jego barwa... Jego głos zawsze sprawia, że serce mi bije przynajmniej 3 razy szybciej :P a jeszcze jak śpiewa z Yesiem i Wookiem to już w ogóle magia :roll:

Odpowiedz do tematu